Autor Kazimierz Chomka

Kazimierz Chomka

Jako założyciel i główny redaktor portalu poświęconego maratonom biegowym, łączę moją pasję do biegania z misją dzielenia się wiedzą i inspiracją. Biegam od ponad dekady, ukończyłem maratony na różnych kontynentach i teraz pragnę przekazać moje doświadczenia, taktyki treningowe oraz porady dotyczące odżywiania i regeneracji. Moim celem jest stworzenie społeczności, która wspiera się nawzajem w dążeniu do swoich biegowych celów, niezależnie od tego, czy są to początkujący maratończycy, czy weterani długodystansowi. Wierzę, że każdy ma w sobie potencjał do osiągnięcia swojego własnego "maratonu", a ja jestem tutaj, aby pomóc odkryć i wykorzystać ten potencjał.

facebooktwitterlinkedin
Przeliczanie jednostek: Ile 100m ma km?
Sprzęt i akcesoria biegowe
Przeliczanie jednostek: Ile 100m ma km?
date-icon
23 lutego, 2024

Ile dokładnie kilometrów to 100 metrów? Dowiedz się, jak szybko i łatwo samodzielnie przeliczyć 100 m na km lub odwrotnie - wystarczy znać prostą metodę i zasadę, że 1 km = 1000 m.

Bieganie wieczorem - czy to dobry pomysł?
Motywacja i wsparcie biegaczy
Bieganie wieczorem - czy to dobry pomysł?
date-icon
23 lutego, 2024

Bieganie wieczorem - wskazówki jak przygotować się do bezpiecznego uprawiania joggingu po zmroku oraz informacje o zaletach i wadach biegania wieczorem w porównaniu z poranną aktywnością.